Biežāk uzdotie jautājumi

Ja sludinājumu ievietojāt kā reģistrēts lietotājs, ielogojieties savā kontā portālā Atradumi.lv, dodieties uz "Mani sludinājumi" un pie vēlamā sludinājuma nospiediet "Izdzēst".

Jā. Visi lietotāji var ievietot sludinājumus bez maksas visās portāla kategorijās. Maksājums jāveic tikai pēc papildu pakalpojumu pasūtīšanas.

Ielogojieties savā kontā parastajā veidā un noklikšķiniet uz "Rediģēt" pie sludinājuma, kuru vēlaties rediģēt, rediģējiet un saglabājiet sludinājumu.

Pieteikšanās lapā noklikšķiniet uz saites "Aizmirsāt paroli?" un izvēlieties atbilstošo paroles atgādinājuma metodi.

Piesakieties savā kontā parastajā veidā un noklikšķiniet uz "Izdzēst" pie sludinājuma, kuru vēlaties dzēst, un apstipriniet savu izvēli.

Portālā ievietots sludinājums ir derīgs 90 dienas, kā arī līdz brīdim, kad pats to izdzēšat un/vai atzīmējat priekšmetu kā "Atrasts!".

Kategoriju sludinājumu sarakstos vispirms tiek parādīti sludinājumi, kuriem ir pasūtīts izcelšana un / vai reklamēšana, bet pārējie sludinājumi tiek šķiroti pēc ievietošanas datuma.

Atradumu portāla administratoram ir tiesības dzēst sludinājumus, ja tie neatbilst portāla noteikumiem. Lietotājs par to tiek informēts pa e-pastu, nosūtot paziņojumu uz sludinājumā norādīto e-pastu.